Spirit Of The Life [LIFE]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spirit Of The Life [LIFE]

Forumul guildei Spirit Of The Life [LIFE], Guild Wars
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dungenuri NM si HM

In jos 
5 participanți

Cei care nu au buildu corespunzator sunteti de acord sa nu participe?
Da
Dungenuri NM si HM Vote_lcap72%Dungenuri NM si HM Vote_rcap
 72% [ 13 ]
Nu
Dungenuri NM si HM Vote_lcap28%Dungenuri NM si HM Vote_rcap
 28% [ 5 ]
Total voturi : 18
 

AutorMesaj
Catalin

Catalin


Mesaje : 15
Data de înscriere : 05/01/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 4:57 pm

Saptamana asta nu a mers prea bine FOW pt a nu mai avea probleme pe viitor o sa trebuiasca sa aveti minim 2 caractere de baza ( Warrior, Ranger,Elementalist,Monk si Necroman) pe toate campaniile pe care le aveti.

Duminica viitoare (20-01-2008- ora 13:00) se va face Dungenuri ( EON).
Cei care nu au descoperite dungenurile si vor sa vina sa sa lase aici un mesaj. Deoarece unii vor sa facasi dungenuirle pe HM si ei sunt rugati sa lase un msg si eventual un build cu caracteru.
Ex: pot veni cu caracteru X, am buildu X si vreau sa fac HM.

Sperand ca data viitoare sa iasa mai bine bafta la joc.
Sus In jos
Silviu

Silviu


Mesaje : 6
Data de înscriere : 05/01/2008
Varsta : 40
Localizare : Ludus

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 6:20 pm

Mda.Ai dreptate Catalin.Eu am avut si eu partea mea de vina ca nu am mai putut ramane cu baietii sa continui Fow-ul.imi cer scuze si mentionez ca este prima oara cand s-a intamplat asa ceva la mine,adica sa nu pot ramane.Sper sa mearga treburile bine cu dungeonurile pentru ca acolo in afara de Duncan nu sunt nu stiu ce builduri.Va rog si eu anuntati din timp daca nu puteti face Hm ca sa va putem ajuta din timp,nu sa ajungem la discutii in ultima ora.Pa pa.
Sus In jos
Patria Hotilor

Patria Hotilor


Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/01/2008
Varsta : 33
Localizare : Banesti

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 12:22 am

ZIceti de HM nu cred ca pana duminica voi reusi sa termin EON +ca din cunostintele mele trebuie sa fiu R/Rt si pt asta trebuie sa ascendez adik sa ajung in desert si etc deci din pacate nu contati pe mine pt HM si bild bun k nu am. Mai am de lucru la asa ceva Sad Sad Sad
Sus In jos
Patria Hotilor

Patria Hotilor


Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/01/2008
Varsta : 33
Localizare : Banesti

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 12:28 am

Era sa uit, si pt NM la fel nu am bild necesar si kiar dak l-as avea trebuie sa joc ceva cu e,l k sa am experienta cu el ,nu sa vin sa incurc lumea sau ceva de genu, sper k pana saptamana viitoare sa ma pun la punct cu toate lucrurile Very Happy
Sus In jos
slidealex




Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/01/2008

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 7:47 pm

la dungeonuri pot veni si eu in sfarsit pe hardmode cu sin(pana la urma e tot un melee) sau monk(dar nu peste tot).
dar din pacate in weekendul asta nu cred ca o sa ating guild-wars deoarece am niste probleme,calcul cu gw(e confiscat),iar acum sunt pe alt calculator.Sper sa instalez si pe asta guildwars.Pana fac rost laloc de calculator vorbim pe forum,poate si pe vent.Tin sa anunt ca deasta am intrat pe forum ca sa anunt...


LATER EDIT...

mdea.nu mai luati in considerare ce am scris mai sus...am revenit:D
Sus In jos
gencoi




Mesaje : 1
Data de înscriere : 11/01/2008

Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 4:03 am

cine vrea sa faca dungeonuri pe HM, sa ma anunte si pe mine, iar cei ce vor NM vin doar la cele mai grele (Duncan, Shards of Orr, Kathandrax), caractere ...... toate minus paragon deocamdata

apropo, trebe builduri, fara skillurile necesare ne chinuim inutil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dungenuri NM si HM Empty
MesajSubiect: Re: Dungenuri NM si HM   Dungenuri NM si HM Icon_minitime

Sus In jos
 
Dungenuri NM si HM
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spirit Of The Life [LIFE] :: PVE :: Organizare PVE-
Mergi direct la: