Spirit Of The Life [LIFE]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spirit Of The Life [LIFE]

Forumul guildei Spirit Of The Life [LIFE], Guild Wars
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
daniiell




Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/03/2008

Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitimeMar Noi 25, 2008 9:43 pm

Salut, sunt Daniel si ma voi ocupa (din nou) de partea de pvp.
Ptr a participa la GvG va trebuiesc 2 lucruri obligatorii fara de care nu puteti intra in echipa:

1. Sa aveti Ventrilo instalat si sa puteti sa il folositi (microfonul nu e obligatoriu chiar ptr toate posturile dar este foarte indicat sa-l aveti). Puteti dll Ventrilo de aici: http://www.ventrilo.com/download.php

2. Sa aveti skiluri deblocate la ora cand se incepe GvG, echipamentul facut cu tot ce inseamna acest lucru( insignii, rune,seturi de ARME etc).

Si binenteles cu chef de distractie cheers cheers

A trecut ceva vreme de cand am postat aici iar cu multele updaturi ale lu' astia de la Anet din vechiul build balance s-a pastrat destul de putin ( doar waru pe shock axe si mesmerul pe energy denial care se mentin ) restul schimbandu-se destul de mult. Se schimba nu atat buildurile ci si tactica in principal.

Asa... bun, atunci hai sa postez un build balance actual si sa incercam sa formam o echipa cat de cat. cheers Here we go again cheers


1. W/E = Shock axe
[build prof=Warrior/Elementalist][Eviscerate][Executioner's Strike][Agonizing Chop][Bull's Strike][Frenzy][Rush][Shock][Resurrection Signet][/build]
Cod: AhBCJVAVsXxUoV8TcOIAA

2. W/Rt = Magehunter hammer
[build prof=Warrior/Ritualist][Distracting Strike][Magehunter's Smash][Crushing Blow][Hammer Bash][Flail][Bull's Strike][Enraging Charge][Flesh of My Flesh][/build]
Cod: ABCCJJGqBWsUwXxUYYdxA

3. R/Mo = Burning Arrow ranger
[build prof=Ranger/Monk][Burning Arrow][Distracting Shot][Savage Shot][Apply Poison][Mending Touch][Natural Stride][Troll Unguent][Resurrection Signet][/build]
Cod: AyACpb9YoaMbkX9r5bIAA

4. Me/Rt = Energy deny mesmer = hard res-er
[build prof=Mesmer/Ritualist][Energy Surge][Shatter Enchantment][Power Leak][Power Drain][Diversion][Shame][Inspired Enchantment][Flesh of My Flesh][/build]
Cod: AFCCdCUEgBkB4BMDUBcxA

5. Me/E = Fast casting water
[build prof=Mesmer/Elementalist][Icy Shackles][Shard Storm][Blurred Vision][Glyph of Immolation][Steam][Drain Enchantment][Water Attunement][Resurrection Signet][/build]
Cod: AlBCt6UNsOwA60QEANIAA

6. Mo/E = RC monk
[build prof=Monk/Elementalist][Reversal of Fortune][Restore Condition][Aura of Stability][Spirit Bond][Guardian][Holy Veil][Aegis][Glyph of Lesser Energy][/build]
Cod: AjBCNTQR8AqFJQUTEQgMA

7. Mo/E = WoH infuze
[build prof=Monk/Elementalist][Patient Spirit][Word of Healing][Dismiss Condition][Protective Spirit][Infuse Health][Spotless Mind][Aegis][Glyph of Lesser Energy][/build]
Cod: AjBC1AqRspVPQSABGQgMA

8. Rt/A = flag runner
[build prof=Ritualist/Assassin][Hidden Caltrops][Weapon of Warding][Wielder's Boon][Sundering Weapon][Soothing Memories][Protective Was Kaolai][Dark Escape][Dash][/build]
Cod: A4BCpmlxEPRGGNNM1ANBB

Maine, adica fiind Miercuri o sa postez un mic ghid informativ ptr fiecare post. Ramane ca sa strig prima adunare de GvG cred ca pentru vineri seara.
Sus In jos
daniiell




Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/03/2008

Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 11:18 pm

ok ... n-am mai avut timp sa pun o descriere mai amanuntita cum am promis... sper sa pot sa postez in weekend... ramane ptr vineri sa vedem cine e dispus sa facem GvG si sa vedem ce posturi vrea sa ocupe fiecare.

daca strangem de o echipa o sa incercam un meci-doua de acomodare....o sa vedem cati oameni o sa strangem... oricum vreau ca pana la ora data gvg cei care vor sa participe sa aiba skiluri deblocate din builduri + ceva balthazar factions de rezerva in caz ca schimbam ceva prin builduri.
Sus In jos
mystic belladona




Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/02/2008
Varsta : 42
Localizare : otopeni Romania

Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: GvG   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitimeVin Noi 28, 2008 10:26 am

salut bine ai revenit in Life si sa stii ca s-a simtit lipsa ta din life cel putin pe partea pvp-ului .sper ca o sa fie destui online si sa ne distram frumos
Te pot ajuta cu buildu de ranger si mo dar .Vorba lunga saracia omului deci ne vedem in gh Smile)
Sus In jos
thelarry




Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/03/2008
Localizare : Ciuburesti

Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 11:46 pm

bump pentru ca e interesu
Sus In jos
Horatiu

Horatiu


Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/01/2008
Varsta : 39
Localizare : Ludus

Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 2:12 am

Sunt interesat sa fac GvG, pot sa joc orce profesie, nu am experienta în GvG dar am experienta în pvp, daca aveti nevoie de cineva sa-mi ziceti Laughing
Sus In jos
http://www.djhoratiu.com
Continut sponsorizat





Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008   Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008 Icon_minitime

Sus In jos
 
Build GvG= balanced = noiembrie=decembrie 2008
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spirit Of The Life [LIFE] :: PVP :: Organizare PVP-
Mergi direct la: